+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

СБУ встановила ще 11 організаторів псевдореферендуму в Запорізької області

20:52, 19.11.2022

Служба безпеки України встановила ще 11 організаторів псевдореферендуму на тимчасово окупованих територіях Запорізької області.

Про це повідомляють пресслужба СБУ та Запорізька обласна прокуратура

За даними спецслужби, вони входили до складу створених агресором «территориальных избирательных комиссий» в Енергодарі, Мелітополі та Кам’янці-Дніпровській.

Серед одинадцяти викритих колаборантів четверо перебували на «посадах» так званих голів «теризбиркомов». Вони організовували у містах агітаційну кампанію на підтримку фейкового плебісциту і закликали людей брати в ньому активну участь.

Зафіксовано факти сприяння російським пропагандистам у підготовці постановочних сюжетів для кремлівським інформресурсів.

Також, за даними слідства, вони збирали персональні дані місцевих жителів для складання «виборчих списків» та їх направлення до окупаційної адміністрації. В подальшому ворог використовував установчі дані громадян для фальсифікації результатів незаконного голосування.

Співробітники СБУ задокументували факти злочинної діяльності колаборантів та їхніх кремлівських «кураторів». Наразі їм повідомили про підозру в колабораційні діяльності. Тривають заходи для притягнення всіх до відповідальності.

фото — СБУ 

Читайте також: Фотофакт: Будинок культури запорізького села пошкоджено ракетою

П’ять ракетних ударів по Запоріжжю: загинула людина, у 120 будинках зникло опалення

У Вільнянську з-під завалів дістали тіла 10 загиблих, з них троє дітей, — прокуратура