+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Світло в Запоріжжі: діють графіки відключень, містян закликать економити електроенергію

18:25, 24.11.2022

«Запоріжжяобленерго» завершило роботи із ліквідації наслідків вчорашнього блекаута, спричиненого в місті черговою атакою окупантів на об’єкти української енергоінфраструктури. В деяких районах Запоріжжя 23 листопада не було не тільки світла, а й води. Зараз в Запоріжжі та Запорізькому районі діють оновлені графіки погодинних відключень електроенергії. Споживачів, яких не торкнулися стабілізаційні відключення (бо вони знаходяться на одній лінії живлення з об’єктами критичної інфраструктури) закликають економити електроенергію.

Про це повідомляє «Запоріжжяобленерго». 

Так, 24 листопада о 18:00 розпочинається підключення споживачів Першої черги та погашення Другої черги. Орієнтовна тривалість відключення – 3 години. Вмикати Другу чергу почнуть о 21:00.

Якщо ситуація в енергосистемі не зазнає суттєвих змін, наступне стабілізаційне відключення заплановано на завтра, 25 листопада, – із 07:00 почнеться відключення споживачів Третьої черги. Орієнтовна тривалість перерви в енергопостачанні – 3 години.

Дізнатися, до якої черги віднесли вашу адресу, можна за посиланнями: 1) Перша черга 2) Друга черга 3) Третя черга, Запорізький район (перша-третя черги).

«Звертаємося до всіх споживачів, які не були включені до першої – третьої черг стабілізаційних погодинних відключень через те, що знаходяться на одній лінії живлення із об’єктами критичної інфраструктури. Просимо у терміновому порядку максимально скоротити споживання електроенергії – обмежити користування конче необхідними енергоємними приладами та не вмикати ті, без яких можна обійтися, — закликають у «Запоріжжяобленерго». — Якщо застосування погодинних графіків не допоможе знизити енергоспоживання до доведеного по області завдання, не виключені АВАРІЙНІ відключення електроенергії, які можуть торкнутися БУДЬ-ЯКОГО споживача».

Читайте також: Живлення ЗАЕС відновлено після обстрілів

Укренерго: В Україні майже не лишилося неушкоджених атаками ТЕС та ГЕС