+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Росіяни продовжують розгортати війська в Білорусі

18:33, 25.11.2022

Російські загарбники продовжують розгортати свої війська в Білорусі.

Про це повідомляє Центр національного спротиву (ЦНС) з посиланням на білоруське підпілля.

«Відомо, що росіяни розгорнули близько 63 наметів в районі населеного пункту Бабуничі (Гомельська область). Загалом на території країни уже розміщено до 12 тисяч мобілізованих росіян», — йдеться в повідомленні.

За даними ЦНС, потрапити в Білорусь – є привілеєм для окупантів, оскільки там умови на полігонах набагато кращі, ніж в Росії. Збройні сили Білорусі повністю забезпечують потреби контингенту росіян.

Спротив зазначає, що фактично росіяни взяли під контроль спільне угруповання військ – а це є ще однією ознакою втрати Білоруссю суверенітету.

Раніше ЦНС з посиланням на дані білоруських партизан повідомляв, що росіяни перекинули до країни інженерні війська для будівництва казарм.

Нагадаємо, за оцінками Генерального штабу ЗСУ, 10-15 тисяч білоруських силовиків готові воювати проти України за російські кошти.

Збройні сили України поширили термінове звернення до народу Білорусі з закликом не допустити втягнення Білорусі у війну РФ проти України.

Тим часом Європарламент затвердив резолюцію, в який йдеться, що білоруський режим Олександра Лукашенка розділяє з Росією відповідальність за воєнні злочини в Україні, за які він має бути притягнутий до відповідальності перед міжнародним трибуналом і Міжнародним кримінальним судом.

Читайте також: Європарламент не визнав паспорти РФ, видані на окупованих територіях Запорізької області

Європарламент визнав Росію державою-спонсором тероризму