+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Дефіцит потужностей в енергосистемі України становить 27%, – Укренерго

13:15, 30.11.2022

Станом на 11:00 середи, 30 листопада, виробники електроенергії забезпечують 73% споживання електроенергії в Україні, дефіцит потужностей становить 27%.

Про це заявили в «Укренерго».

«Поступово зростає потужність генерації, що дозволить дещо зменшити дефіцит в енергосистемі. До всіх операторів системи розподілу (обленерго) доведені ліміти споживання по кожній області. Перевищення лімітів споживання призводить до необхідності застосування аварійних відключень для уникнення перевантаження мереж та забезпечення балансу в енергосистемі», — йдеться у повідомленні.

В «Укренерго» нагадали, що графіки відключень складають та безпосередньо застосовують обленерго.

«При цьому обмеження мають застосовуватися рівномірно між споживачами. Перелік обленерго можна знайти за посиланням«, — додали в компанії.

«Укренерго» наголосило, що загальний дефіцит в енергосистемі — це наслідок семи хвиль ракетних ударів росіян по енергетичній інфраструктурі країни.

«Ощадливе використання електроенергії дозволить менше застосовувати обмеження, спрямовані на попередження аварій, а також дасть змогу енергетикам зосередитися на ремонтах пошкоджених об’єктів, які ускладнюються з кожною наступною ракетною атакою», — резюмували в компанії.

Раніше Кремль визнав, що ударами по інфраструктурі намагається схилити Зеленського до переговорів.

Читайте також: Терористи готують нові удари, тиждень може бути складним, — Зеленський