+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Окупанти заявляють про призначення нового «директора» на Запорізькій АЕС

23:22, 01.12.2022

Російський «Росенергоатом» — так звана «керуюча» компанія для окупованої ЗАЕС — заявив про призначення новим «директором» ЗАЕС Юрія Черничука, який до цього обіймав посаду головного інженера в «Енергоатомі».

Про це заявляють російські ЗМІ із посиланням на заяву радник гендиректора концерну «Росенергоатом» Рената Карчаа.

Карчаа стверджує, що Черничук «кілька місяців був ключовою людиною в управлінні станцією, не втрачав зв’язку зі співробітниками АЕС».

Представник російської компанії також стверджує, що керівні посади в управлінні ЗАЕС нібито обіймають «представники колишнього колективу, які уклали контракт».

«Ознак нашого відходу із Запорізької атомної електростанції, як і з міста Енергодар, немає», — заявив Карчаа.

Як повідомили в українському»Енергоатомі», колаборант Юрій Чернічук, якого окупанти «призначили» новим «директором» Запорізької АЕС, переконуватиме персонал АЕС підписувати контракти з компанією, якою керує Росатом, обіцяючи «золоті гори»: високу зарплату, стабільність, купу соціальних благ тощо. 

«Всі ці хитрощі не спрацюють. Не ставайте спільниками рашистів та їхніх посіпак, не ведіться на їх заклики. А краще – ігноруйте ці зібрання та не погоджуйтесь на підписання будь-яких липових документів з фейковим рашистським підприємством», — звернулись в «Енергоатомі» до персоналу ЗАЕС.

Крім цього, до персоналу звернулись в.о. гендиректора ЗАЕС Дмитро Вербицький та головний інженер станції Ігор Мурашов, яких напередодні призначив «Енергоатом»: вони закликали не співпрацювати з окупантами.

Доповнено. Президент “Енергоатома” звільнив з посади в.о. головного інженера Запорізької АЕС Юрія Чернічука, який пішов на співпрацю з російськими загарбниками. Про це повідомляє  “Енергоатом”

Як повідомляв Генштаб ЗСУ, працівників, які не співпрацюють з окупантами, не допускають на ЗАЕС.

Нагадаємо, 27 листопада президент НАЕК «Енергоатом» Петро Котін заявив про ознаки того, що російські загарбники можуть готуватися залишити Запорізьку атомну електростанцію. Проте прессекретар президента РФ Пєсков заявив, що Росія не виведе війська з ЗАЕС.

Раніше голова МАГАТЕ Рафаель Гроссі заявив, що переговори щодо створення зони фізичної та ядерної безпеки навколо ЗАЕС просуваються.

Читайте також: МАГАТЕ: Запорізька АЕС зазнала інтенсивних обстрілів, але ключове обладнання ціле

МАГАТЕ закликає Росію негайно звільнити Запорізьку АЕС