+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

В окупованому Мелітополі облили червоною фарбою пам’ятник Леніну. ФОТО, ВІДЕО

18:03, 17.12.2022

Пам’ятник більшовицькому вождю у тимчасово захопленому російськими військами Мелітополі Запорізької області облили червоною фарбою. 

Про це в Телеграмі повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

«Окупанти щосили намагаються занурити місто у радянські часи: повертають вулицям колишні назви та розставляють пам’ятники тоталітарного режиму. Але навіть після десяти місяців окупації жителі Мелітополя показують рашистам: їхній «рускій мір» ніколи не приживеться на українській землі. Незламні мелітопольці обливають пам’ятники російських ідолів фарбою прямо перед очима окупантів. Сьогодні «почервонів» пам’ятник Леніну», — зазначив мер і оприлюднив відповідні фото та відео.

Пам’ятник знаходиться поблизу відділку «поліції», де загарбники влаштували одну з катівень цивільних полонених. Федоров також нагадав, що тиждень тому був облитий білою фарбою пам’ятник сталінському кату Судоплатову, розташований в центрі міста біля обласного управління «поліції». До того — бюст КДБісту Бояринову, встановлений у центральному парку.

Нагадаємоу Мелітополі знищено керівництво 58 армії РФ. Раніше повідомлялось, що у Мелітополі підірвали базу аналітиків ФСБ. 

Читайте також: Сили оборони вкотре завдали удару по росіянах в Запорізькій області: сотні поранених

За пів години по Запоріжжю та Запорізькому району випустили 21 ракету, — влада