+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

«Церква захоплюється вашою мужністю»: Патріарх Варфоломій привітав українців з Різдвом

22:12, 25.12.2022

Вселенський патріарх Варфоломій привітав українців зі святом Різдва і заявив, що Велика Церква Христова захоплюється хоробрістю і доблестю українського народу.

фото — скрін з відео 

Вітання Варфоломія українців з Різдвом Христовим показали в етері українського телемарафону. 

«Свята Велика Церква Христова – яка принесла християнську віру і візантійську цивілізацію на вашу батьківщину, Київську Русь, наприкінці Х століття – продовжує захоплюватися мужністю, хоробрістю і доблестю українського народу, який демонструє всьому світу справжню відданість та безмежну любов до своєї країни», — сказав патріарх.

Він нагадав, що цього року добра звістка про Різдво лунає поряд із гомоном війни, спровокованої «агресією Російської Федерації в лютому минулого року», яка є «найгіршою європейською геополітичною та гуманітарною кризою з моменту закінчення Другої світової війни» і «негативно впливає на довкілля та суспільство в усьому світі».

За словами вселенського патріархі, Мати-Церква зараз особливо думає про українців, які цього року святкують Різдво Христове «в цю холодну пору… без електрики, без опалення», і невпинно молиться за «негайне відновлення миру та справедливості, за відродження України».

Варфоломій побажав, щоб прийдешній 2023 рік став «періодом миру, любові та солідарності, справді роком праведності нашого Господа». Вселенський патріарх вважає, що «тільки солідарністю з українським народом можна подолати зло і темряву».

Він також висловив сподівання, що в майбутньому зможе знову відвідати «вашу нескорену батьківщину, заставши тоді всіх православних християн України об’єднаними в одній квітучій Церкві».

Нагадаємо, прем’єр Британії опублікував зворушливий різдвяний ролик на підтримку України.

Читайте також: «Ніколи не відчуємо дефіциту хоробрості й незламності»: Зеленський привітав українців з Різдвом

Віцепрезидент Єврокомісії: Путін уже програв війну, як Гітлер у 1943