+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Італія першою в Європі повертає тестування на коронавірус для прибулих із Китаю

23:31, 28.12.2022

Міністр охорони здоров’я Італії Ораціо Скіллачі оголосив про запровадження обов’язкового тестування на коронавірус для всіх подорожувальників, які прибувають із Китаю, після того як Пекін відмовився від жорстких COVID-обмежень.

Про це стало відомо з розпорядження глави італійського МОЗ.

Тестування на COVID-19 включно з антиген-тестами й секвенуванням вірусу обов’язкове для всіх пасажирів, які прибувають з Китаю і прямують транзитом через Італію.

«Цей захід є необхідним для забезпечення епідеміологічного нагляду та виявлення можливих варіантів вірусу з метою захисту населення Італії», – наголошує Скіллачі.

Нагадаємо, у Німеччині заявили про завершення пандемії Covid-19 у країні, а в Україні продовжили карантин через Covid-19.

Раніше у Всесвітній організації охорони здоров’я заявили, що щотижнева кількість смертей від COVID-19 зменшилась на 90%, рахуючи від початку року.

Проте 26 листопада в Шанхаї (Китай) розпочались акції протесту проти жорстких обмежень через COVID-19. Протести почались через пожежу, що сталась у четвер, 24 листопада, у місті Урумчі. Внаслідок пожежі загинуло 10 людей. Місцеві вважають, що трагедія трапилась через те, що частина висотної будівлі була заблокована через коронавірусні обмеження. На початку грудня Китай оголосив про послаблення обмежень через COVID-19. 23 грудня повідомлялось, що система охорони здоров’я Китаю перебуває під тиском, країна готується до чергового піку заражень на COVID-19.

Читайте також: З початку війни в Україні загинули майже 7 тисяч цивільних, – ООН