+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

У Запорізькій області продовжили карантин через COVID-19

23:42, 29.12.2022

У Запорізькій області, як і по всій Україні, продовжено термін дії карантинних обмежень до 30 квітня 2023 року.

Таке рішення прийнято під час засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, передає ЗОВА. 

Так, заступник гендиректора з дослідження біологічних факторів «Запорізького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ» Олександр Мащак доповів про зростання захворюваності на коронавірусну інфекцію та необхідність продовження карантину на території Запорізької області.

«Станом на 28 грудня на стаціонарному лікуванні у закладах охорони здоров’я знаходиться 24 захворілих, однак  щодня лабораторно підтверджуються нові випадки захворювань на COVID-19 у Запорізькій област», — йдеться в повідомленні ЗОВА.

Відповідно до документів Кабміну та для запобігання поширенню COVID-19 на території Запорізької області було вирішено продовжити дію карантину до 30.04.2023.

Нагадаємо, раніше у Всесвітній організації охорони здоров’я заявили, що щотижнева кількість смертей від COVID-19 зменшилась на 90%, рахуючи від початку року.

У Німеччині заявили про завершення пандемії Covid-19 у країні, а Італія першою в Європі повертає тестування на коронавірус  для прибулих із Китаю.

Читайте також: Прибирають вулиці, рятують котів, вірять у перемогу: як виживають мешканці Гуляйполя під щоденними обстрілами. ВІДЕО