+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Зеленський: Спроба наступу росіян повинна провалитися і це буде фінальна поразка РФ

5:28, 04.01.2023

Президент Володимир Зеленський вважає, що керівництво РФ кине усі сили російських окупантів, щоб спробувати перевернути ситуацію у війні і відкласти свою поразку. 

Про це йдеться у відеозверненні Зеленського 3 січня. 

«Ми почали цей рік одразу з того, що найбільше необхідне Україні саме зараз – напередодні тих нових мобілізаційних процесів, які готуються державою-терористом. Саме зараз – той момент, коли разом із партнерами ми маємо посилити нашу оборону.

Ми не сумніваємося, що теперішні господарі Росії кинуть усе, що в них залишилося, та всіх, кого зможуть зібрати, щоб спробувати перевернути ситуацію у війні та принаймні відкласти їхню поразку.

Ми маємо зірвати цей російський сценарій. Готуємося до цього. Терористи повинні програти. Будь-яка спроба їхнього нового наступу повинна провалитися. Це буде фінальна поразка держави-терориста. Я дякую всім партнерам, які це розуміють.

Росія мобілізує тих, кого хоче кинути вмирати, ми мобілізуємо цивілізований світ. Заради життя», — сказав Зеленський. 

Раніше сайт Головного управління розвідки Міноборони з посиланням на представника ГУР Андрія Черняка повідомляє, що Росія не планує завершувати війну проти України, а буде продовжувати наступальні дії на різних напрямках.

«За оцінками воєнної розвідки України, росіяни наступного року й надалі будуть намагатися продовжувати ведення наступальних дій. На жодному з напрямків їм не вдалося досягнути своєї мети. Вони розуміють, що програють, але завершення війни не планують. Ми розглядаємо можливість того, що вони можуть одночасно піти з півночі або сходу», — повідомляють в ГУР, наголосивши, що захисники готові до будь-яких дій ворога.

Нагадаємо, в українській розвідці вважають, що російське керівництво ухвалило рішення про початок нової хвилі мобілізації з 5 січня 2023 року через брак живої сили. Про нову хвилю мобілізації в РФ попереджали й аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

Читайте також: Залужний про ситуацію на фронті: «Ворог по трупах намагається просуватися вперед»

Україна створила мережу управління військами, над якою США працювали десятиліття, – WSJ