+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Україна звільнила з полону ще 50 військових. ФОТО, ВІДЕО

17:47, 08.01.2023

Відбувся ще один обмін полоненими, внаслідок якого звільнили ще 50 українських військових.

Про це повідомляють очільник ОП Андрій Єрмак та Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

«Черговий вдалий обмін полоненими. Ми повернули додому 50 наших воїнів. Це хлопці із ЗСУ, ТрО, НГУ, ДПСУ, ВМС, а також із ССО. 33 офіцери та 17 рядових і сержантів. Повертаємо людей, які потрапили в полон на Чорнобильскій АЕС, а також оборонців Маріуполя, хлопців з Донецького напрямку, з-під Бахмута, а також із Київщини, Чернігівщини, Херсонщини та інших регіонів, де тривали бої. Це не останній обмін. Наша задача — повернути всіх наших людей і ми її виконаємо», — повідомив Єрмак.

Пізніше Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими повідомив, що цього разу до своїх родин повертаються 25 представників Збройних Сил України, 13 нацгвардійців, четверо прикордонників, троє представників Військово-морських сил та п’ятеро тероборонців.

Серед звільнених захисників — 11 полонених з Чорнобильської АЕС, восьмеро оборонців Маріуполя, дев’ятеро захисників Київщини, полонені з донецького, харківського, луганського напрямків, а також Чернігівщини та Херсонщини. Найстаршому визволеному — 54 роки, наймолодшому — 19.

Це 36-ий обмін від початку повномасштабного вторгнення Росії. Загалом вдалося повернути додому вже 1646 осіб — військових та цивільних.

Читайте також: Україна повернула ще 140 полонених, серед них — захисники Маріуполя та острова Зміїний

ООН розформувала місію з розслідування трагедії в Оленівці

РНБО запровадила санкції проти Кіркорова, Петросяна, Басти та інших російських артистів

Росія має постати перед трибуналом за злочин агресії в Україні, — британські політики