+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

У Запоріжжі жінка з двома дітьми понад два місяці жила у бомбосховищі. ФОТО

16:27, 13.01.2023

37-річна місцева мешканка з двома дітьми 2020 та 2008 років народження понад два місяці жила у бомбосховищі, бо опинилась на вулиці, а винаймати житло не мала можливості. Родину помітили правоохоронці під час перевірки бомбосховища.

Про це повідомив Відділ комунікації поліції Запорізької області.

Жінка розповіла, що після смерті цивільного чоловіка вона була змушена покинути попередню домівку, а власного житла не мала. Винаймати квартиру не має змоги, бо наразі доглядає дворічного сина і не працює.

Родина облаштувала у бомбосховищі побут – дитяче ліжко, теплі речі, але приміщення все одно не пристосоване для проживання дітей. Тому жінка звернулась до правоохоронців з проханням допомогти покращити їм житлові умови.

Працівники поліції звернулись до Запорізького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Після складання оцінки потреб до Запорізької міської служби у справах дітей направлено клопотання щодо тимчасового влаштування матері з дітьми до комунального закладу міста. Квартирне питання було оперативно вирішено.

Вже наступного дня інспектори ювенальної превенції ГУНП в Запорізькій області допомогли сім’ї перевезти речі до нової оселі.

 

Читайте також: Від нічного ракетного удару в Запоріжжі пошкоджено 42 приватних будинки. ФОТО

Голова МАГАТЕ відвідає Україну наступного тижня: обговорить ситуацію на ЗАЕС