+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

В уряді Німеччини визначились з новим міністром оборони

14:02, 17.01.2023

Соціал-демократ Боріс Пісторіус, який зараз є міністром внутрішніх справ землі Нижня Саксонія, стане новим міністром оборони Німеччини, оголосив уряд 17 січня.

«Я дуже радий, що отримав видатного політика нашої країни на посаду міністра оборони – Боріса Пісторіуса», – цитує канцлера Олафа Шольца речник німецького уряду Штеффен Зайберт.

Як пише  ARD, він стане наступником політика СДПН Крістіне Ламбрехт, яка пішла у відставку. Міністр оборони, яку критикували протягом декількох місяців, написала в понеділок вранці, що вона попросила Шольца звільнити її.

Пісторіус є міністром внутрішніх справ і спорту Нижньої Саксонії з 2013 року. До цього він отримав досвід роботи на муніципальному рівні, обіймаючи, зокрема, посаду мера міста Оснабрюк.

Як зазначає Spiegel, завдяки своїй прямолінійності Пісторіус вважався одним з найпопулярніших міністрів у Нижній Саксонії. В останні роки він також був найпомітнішим з міністрів внутрішніх справ СДПН, добре пов’язаний з органами безпеки і добре обізнаний з політикою щодо біженців.

Раніше Пісторіус закликав до конфіскації майна російських олігархів.

Читайте також: Сосєдов, Вовк та інші: Зеленський ввів в дію санкції проти пропагандистів з РФ та України

Помер грузинський актор Вахтанг Кікабідзе

Путін готується до довготривалої війни на виснаження, – розвідка