+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

У Києві простилися з представниками МВС, які загинули в Броварах. ФОТО, ВІДЕО

21:50, 21.01.2023

21 січня пройшла церемонія прощання з керівниками та працівниками МВС, які загинули внаслідок падіння гвинтокрила у Броварах. У церемонії взяли участь президент Володимир Зеленський з дружиною, прем’єр Денис Шмигаль та інші посадовці.

Фото і відео опублікував Офіс президента. 

Прощання відбулося в «Українському домі» у Києві. Церемонія пройшла стримано, під траурну музику, з величезною кількістю квітів, без виступів, лише з короткою біографічною інформацією про загиблих. Люди вишикувалися в чергу завдовжки півкілометра та несли квіти.

«Сьогодні відбулося прощання з тими, чиї життя забрала катастрофа вертольота в Броварах. Денис Монастирський, його колеги з міністерства: Євген Єнін, Юрій Лубкович, Тетяна Шутяк, Михайло Павлушко, Микола Анацький, Андрій Маринченко… Хлопці з екіпажу: Олександр Василенко, Костянтин Коваленко, Іван Касьянов… Жінка й дитина, які вранці просто йшли в дитячий садочок… Мама Олена, донька Мілана Пономаренки… Денис був професійною, справжньою людиною, саме таким, яким і варто бути міністру внутрішніх справ. Ми щодня втрачаємо людей, про яких будемо завжди згадувати й шкодувати, що не повернеш», — сказав президент Зеленський під час вечірнього звернення. 

Нагадаємо, вранці 18 січня у місті Бровари на Київщині поблизу дитячого садка упав гвинтокрил – спалахнула пожежа. У результаті катастрофи загинуло вище керівництво Міністерства внутрішніх справ України: глава МВС Денис Монастирський, його перший заступник Євгеній Єнін та державний секретар МВС Юрій Лубкович, помічники та охорона міністра. Всього загинули 14 людей, серед яких – одна дитина. СБУ розпачала провадження, серед основних версій – порушення правил польоту, технічна несправність і умисні дії. Кабімін поклав обов’язки міністра внутрішніх справ на голову Нацполіції Ігоря Клименка.

Читайте також: Bradley та боєприпаси для HIMARS: США оголосили про військову допомогу Україні на $2,5 млрд