+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

«Треба надати танки»: Борис Джонсон знову відвідав Україну. ФОТО, ВІДЕО

7:28, 24.01.2023

Колишній прем’єр Британії Борис Джонсон 22 січня приїхав в Україну та побував у Бучі та Бородянці на Київщині, а також зустрівся з президентом Володимиром Зеленським. Окрім того, він поспілкувалися зі студентами КНУ імені Тараса Шевченка.

Про це повідомляє Офіс президента України. 

Зеленський опублікував відео зустрічі із Джонсоном та подякував йому за підтримку.

«Ми, ваші друзі, допоможемо вам якомога швидше закінчити цю війну у 2023 році. Тому що це буде найкраще для світу – щоб не гинули люди, і це буде краще для України й, чесно кажучи, для російського народу теж. Закінчімо вже це», – наголосив Борис Джонсон на зустрічі зі студентами.

За його словами, для завершення війни найперше потрібно якнайшвидше надати Україні всю необхідну зброю.

«Це означає, що треба надати танки. Я гордий, що ми – перша країна, яка надішле танки «Челенджер», і ми очікуємо танків від інших країн. Ми хочемо отримати літаки для народу України, і нам треба досконаліше обладнання, озброєння всіх видів, яке дасть вам змогу захистити свою країну», – сказав колишній Прем’єр-міністр Великої Британії.

Він також наголосив, що наявність сучасної зброї в української армії не призведе до ескалації, адже Росія й так використовує на українській території всі наявні в неї засоби.

«Я був у Бучі. Як можна ескалувати більше в протистоянні, де одна сторона вже використовує найдосконаліші сучасні літаки, щоб бомбардувати житлові квартали? Україна заслуговує на всю можливу допомогу», – акцентував британський парламентар. 

Нагадаємо, на посту очільника уряду Британії Борис Джонсон активно підтримував Україну у протистоянні російській агресії. З початку повномасштабного вторгнення РФ Джонсон до цього тричі відвідував Київ — 9 квітня, 17 червня та 24 серпня.

фото — Офіс президента України