+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Генсек НАТО: РФ планує нові наступи, тому Україні потрібно більше танків і зброї

12:01, 25.01.2023

Генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг закликав членів Альянсу посилити підтримку Києва, в тому числі танками та іншою важкою технікою.

Про це він сказав в інтерв’ю німецькому виданню Welt.

«Немає жодних ознак того, що президент Путін змінив свою мету — домінувати в Україні. Ніщо не вказує на те, що він готується до миру. Він готовий пожертвувати десятками тисяч російських солдатів у цій абсолютно невиправданій війні. Він мобілізував понад 200 тисяч військових, планує мобілізувати ще більше і активно працює над тим, щоб отримати більше зброї від інших авторитарних держав, таких як Іран та Північна Корея. Ми знаємо, що Росія планує нові наступи, і ми повинні бути до них готові. Ось чому так важливо, щоб ми продовжували посилювати нашу підтримку України», — сказав Столтенберг.

За його словами, більшість воєн закінчуються за столом переговорів, але те, чого Україна може досягти в таких переговорах, нерозривно пов’язане з військовою ситуацією.

«Тому якщо ми хочемо знайти рішення, за якого Україна виживе як суверенна і вільна країна, то діяти необхідно вже зараз. Більше важкої техніки для України є абсолютно необхідним. Ось чому я вітаю будь-яке оголошення про постачання основних бойових танків в Україну», — сказав генсек.

Раніше президент США Джо Байден заявив, що Україна отримає всю необхідну допомогу для боротьби з російською армією.

Читайте також: 9 країн Європи пообіцяли безпрецедентну військову допомогу Україні

Глава Євроради виступив у Верховній Раді: «Україна — це ЄС, і ми будемо разом». ВІДЕО

Іран не визнає анексію захоплених РФ українських регіонів