+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Нардепа Тищенка виключили з фракції «Слуга народу» через поїздку до Таїланду під час війни

15:47, 27.01.2023

Народного депутата Миколу Тищенка виключили з фракції «Слуга народу».

Микола Тищенко, фото — Фейсбук нардепа 

Про це повідомила речниця фракції Юлія Палійчук у Telegram.

«За результатами внутрішньофракційного опитування, яке було розпочато напередодні, прийнято рішення виключити Тищенка Миколу Миколайовича зі складу депутатської фракції політичної партії «Слуга народу», — йдеться в повідомленні.

Раніше суспільного резонансу набула новина про те, що народний депутат «Слуги народу» Микола Тищенко на 11 місяці повномасштабного вторгнення Росії в Україну запланував у Таїланді зустріч з українською громадою.

Через це Тищенка виключили з партії «Слуга народу», звільнили з посади заступника голови фракції та анонсували виключення з фракції.

26 січня президент Володимир Зеленський у своєму відеозверненні нагадав, що Рада національної безпеки й оборони України обмежила відрядженнями виїзд державних посадовців, народних депутатів та інших представників влади.

Сам Тищенко запевняє, що посилено працює за кордоном, а голова фракції Давид Арахамія знає про всі його пересування і жодних питань до Тищенка до цього не було.

«У грудні на нараді нам, народним депутатам СН, було поставлено задачу — розвиток дружніх взаємовідносин в напрямку Азії та Африки. Наприклад у В’єтнамі української делегації не було з 2014 року. Тож наразі я дійсно перебуваю з відрядженням в Азії. Усі вищі керівники в курсі, як і голова моєї фракції. Триває війна і ми лише виконуємо накази, — написав Тищенко у себе в Фейсбук. — … Наразі моє відрядження продовжиться, як і планувалось. Адже я дію виключно в інтересах України, що сьогодні включає в себе налагодження дипломатичних стосунків на міжнародній арені для прискорення нашої Перемоги». 

Раніше Кабмін провів кадрові чистки: звільнили 6 замміністрів і 5 голів ОВА, серед них — голова Запорізької ОВА Олександр Старух

Читайте також: Запорізька депутатка Нина Гурська отримала підозру в колабораціонізмі