+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

У Запоріжжі просто неба відкрилася нова виставка плакатів воєнного часу. ФОТО

18:20, 02.02.2023

2 лютого в Запоріжжі на фасаді Туристичного інформаційного центру відкрилася десята виставка в рамках проєкту «Плакати воєнного часу». Автором чергової серії робіт став київський художник Артем Гусєв. Представлено 16 робіт художника.

Про це повідомляє Запорізька міська рада. 

Артем Гусєв — графічний редактор, фахівець з візуальних комунікацій та реклами, креативний директор. До війни він працював з українськими та міжнародними компаніями й брендами. Отримав низку нагород на фестивалях реклами та дизайну.

Від початку повномасштабної війни митець робив антипропагандистські матеріали, брав участь в інформаційних кампаніях та розробив власний візуальний журнал війни в Інстаграмі. 

Ця виставка — можливість для мене висловити свої емоції та думки, прокричати про війну та злочини ворога. Моя ціль — це підвищення обізнаності людей про війну в Україні. Отже, я продовжую малювати, боротися за свободу, демократію та життя. Бо життя переможе смерть, а творчість – темряву, — зазначає митець.

Виставка триватиме до 22 лютого. Побачити плакати можна на фасаді ТІЦ (проспект Соборний, 151), рекламній конструкції на проспекті Маяковського та на кубах по місту.

всі фото — сайт Запорізької міської ради 

Читайте також: Запоріжжя припорошило снігом: комунальників перевели в посилений режим. ФОТО

Мешканці окупованих територій можуть повідомити про воєнні злочини РФ в Телеграм-бот

10 тисяч щомісячно для запоріжців, що втратили житло через обстріли: куди звертатися