+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Президентка Єврокомісії переконана, що Україна стане членом ЄС

20:37, 02.02.2023

2 лютого до Києва прибули президентка Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн та 15 членів Європейської комісії. Пройшло спільне засідання Єврокомісії та уряду України. Урсула фон дер Ляєн заявила, що на її думку Україна стане членом Європейського союзу.

фото — Шмигаль у Фейсбук 

Про це вона заявила під час спільного засідання Єврокомісії та уряду України у Києві, повідомляє «Європейська правда».

Фон дер Ляєн вважає, що рух України допомагає не лише самій Україні, а й Європейському союзові.

«День, коли Україна стала кандидатом – стал новим початком для України, а також він став новим початком для ЄС», — запевнила фон дер Ляєн.

Президентка Єврокомісії переконана, що Єврокомісія сприятиме Україні наближатися до вступу, «до того дня, коли український прапор буде піднятий там, де йому належить бути – перед будівлею Берламонт в Брюсселі». Це – будівля, де розташована Європейська комісія, перед нею розташовані прапори повноправних членів ЄС.

Урсула фон дер Ляєн також наголосила, що виступає за посилення бізнес-співпраці. «Наша зустріч – сигнал європейським інвесторам», — пояснила вона.

За підсумками спільного засідання українського уряду та Європейської комісії в Києві було підписано угоду про участь України в програмі ЄС «Єдиний ринок».

фото — Шмигаль у Фейсбук 

«Бюджет програми складає 4,2 млрд євро, а один із її основних компонентів – розвиток конкурентоспроможності бізнесу. Наша участь у цьому проєкті сприятиме додатковій підтримці українських підприємців, які є фундаментом нашої економіки», – повідомив у Facebook прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Окрім того у четвер стало відомо, що Європарламент ухвалив резолюцію, в якій закликає ЄС працювати над початком переговорів про членство України у блоці. Текст був прийнятий 489 голосами «за», 36 «проти» при 49 «утрималися». В тексті резолюції міститься вимога до ЄС «працювати над початком переговорів про вступ і підтримати дорожню карту, що окреслює наступні кроки, які дозволять Україні приєднатися до єдиного ринку ЄС». 

Читайте також: Схуд і посивів: Саакашвілі під вартою знаходиться в тяжкому стані. ФОТО

Кабмін продовжує кадрові чистки: звільнено керівний склад декількох відомств

В Україні — хвиля обшуків у посадовців та топбізнесменів: прийшли до Коломойського, Авакова та інших