+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Юний художник з Бердянська зустрівся з Залужним. ФОТО

22:22, 03.02.2023

Головнокомандувач української армії Валерій Залужний зустрівся з юним українським художником із Бердянська (Запорізька область) Максимом Бровченком. Хлопець збирає десятки тисяч гривень для української армії, продаючи власні картини.

Про зустріч із Головнокомандувачем юний митець повідомив у Facebook, опублікувавши фото з Залужним.

«Моя віра в Перемогу зміцнилась і я зрозумів, що означає вирости і стати чоловіком. Це бути таким же міцним, сильним, сміливим, справедливим як Він! Те, що я бачив і відчував – це точна впевненість в майбутнє для України! Воно в нас є! В нас є завтра завдяки їм! Президент, Головнокомандувач, Перша Леді – це люди, яких дав нашій Україні Бог, щоб було у всієї Країни майбутнє!» – написав Максим після зустрічі.

Він розповів, що подарував Залужному картину, на якій намалював українських військових, які збивають російські ракети, та передав листи від своїх друзів Сергія і Крістіни.

Довідка. Разом із мамою Максим Бровченко евакуювався з окупованого Бердянська на початку повномасштабного вторгнення. Хлопець має розлад аутичного спектру, що не заважає йому писати картини на космічну тематику. Він має творчий псевдонім Kosmo Maks. Від початку повномасштабної війни юний художник продає свої роботи та передає гроші на потреби ЗСУ. Він вже заробив для військових десятки тисяч гривень і навіть отримав нагороду від президента за допомогу ЗСУ.

всі фото — Максим Бровченко в Фейсбук 

Читайте також: У Запоріжжі просто неба відкрилася нова виставка плакатів воєнного часу. ФОТО

Бабак Тимко «навіщував», коли настане весна

«Шо ти, дядя?»: союз волонтеров с шуточным названием и серьёзными делами. ФОТО

Сто дней железного тыла: запорожская «Паляниця» объединяет волонтеров и приближает победу. ФОТО