+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Профілактичний онкологічний огляд жінок: спеціальна пропозиція з 4 по 12 лютого

21:25, 04.02.2023

Щорічно 4 лютого відзначається Всесвітній день боротьби з раком, який був проголошений Міжнародним союзом протиракового контролю (UICC) ще у 2005 році. Метою проведення цього дня є посилення обізнаності населення про методи попередження та лікування онкологічних захворювань.

Рак – слово, яке викликає хвилю емоцій та переживань, і усе частіше лунає у нашому суспільстві. Це дуже підступна хвороба, яка на початкових стадіях себе ніяк не проявляє. А коли з’являється клінічна симптоматика, то може бути вже запізно.

За даними ВООЗ, щорічно у світі діагностується близько 14 млн. випадків онкологічних захворювань і до 2030 року цей показник може вирости до 21 млн! Прогресує і онкогінекологія.

Рак молочної залози – одне із найпоширеніших онкологічних захворювань серед жінок у всьому світі. Щорічно реєструють 1,7 мільйона нових випадків цієї патології. Понад 522 тисяч жінок гинуть від даного захворювання. В Україні захворюваність на рак молочної залози займає провідне місце серед всіх злоякісних пухлин, що виявляються у жінок.

Також до найрозповсюдженіших злоякісних пухлин у жінок (серед візуальних форм онкологічних захворювань) відноситься рак шийки матки. Щороку цей діагноз чує понад 500 тисяч жінок в усьому світі. В Україні – більше ніж 7,5 тисяч. Протягом останнього десятиріччя ця патологія була головною причиною смерті українських жінок репродуктивного (а відтак – і працездатного) віку.

Рак яєчників, злоякісні хвороби молочних залоз, рак тіла та шийки матки, онкологічне ураження піхви – ці та інші хвороби жіночої статевої сфери на ранніх етапах протікають безсимптомно. Тому найчастіше онкогінекологія стикається вже із запущеними формами злоякісних пухлин, з якими боротися значно важче. Як приклад: рак молочних залоз виліковний за умови його виявлення на 1 стадії – у 95% жінок, на ІІ стадії – у 80%, на ІІІ стадії – у 50 %.

Тож, кожній жінці вкрай необхідно своєчасно (1 раз на рік) проходити огляд у гінеколога. Мета цього огляду – попередження, а також своєчасне виявлення на ранніх стадіях раку жіночої статевої сфери. Це дає можливість призначати пацієнткам максимально дієве лікування та досягти найкращого результату.

Відділення гінекології Запорізької обласної клінічної лікарні, як завжди, стоїть на варті жіночого здоров’я. Тут проводять консультування пацієнток ЩОДНЯ, включаючи навіть вихідні дні.

До Всесвітнього дня боротьби проти раку відділення гінекології пропонує жінкам пройти ПРОФІЛАКТИЧНИЙ ОНКОЛОГІЧНИЙ ОГЛЯД висококваліфікованих лікарів-гінекологів з необхідним обстеженням, що містити:


🔹 огляд молочних залоз;
🔹 гінекологічний огляд;
🔹 взяття мазків на цитологічний скринінг патології шийки матки;
🔹кольпоскопія (за показаннями).

Огляд проводиться на БЕЗОПЛАТНІЙ ОСНОВІ.
Все, що вам треба – це записатися до лікаря-гінеколога у зручний для вас час. Електронне направлення не потрібне.

Спеціальна пропозиція діє з 4 по 12 лютого 2023 року. Нагадуємо, прийти на профілактичний онкологічний огляд можна навіть у вихідні.

В наші часи рак – не вирок! Але дуже важливо вчасно діагностувати це захворювання. Саме тому щорічне відвідування гінеколога є обов’язковим! Тож, не пропустіть можливість пройти профілактичний онкологічний огляд. 

Запис на консультацію:

📲 (068) 812-97-76 або через сайт zokb.org.ua

За матеріалами пресслужби ЗОКЛ