+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Україні потрібні сотні тисяч БПЛА, треба розвивати власний ринок, — міністр

1:05, 05.02.2023

За 8 місяців повномасштабної війни до експлуатації допущено більше БПЛА, ніж за останні 5 років.

фото — сайт Міноборони 

Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков під час зустрічі з понад 100 українськими розробниками та виробниками БПЛА, повідомляє сайт Міноборони

Резніков наголосив на важливості підтримки українського ринку БПЛА, зокрема, дронів широкого спектру застосування — повітря-земля-вода.

«Це і про коригування артилерії, і про нанесення ураження ворогу (ударні дрони), і про доставку б/к, евакуацію поранених тощо. Наразі потреби Сил оборони України вимірюються сотнями тисяч БПЛА різних модифікацій. Робота із закриття зазначених потреб триває, зокрема, за 8 місяців повномасштабної війни до експлуатації допущено більше БПЛА, ніж за останні 5 років», — сказав міністр. 

«Повторю, незалежність ВПК — це один із факторів обороноздатності країни. І наразі одним із ключових напрямів Міноборони є розвиток і підтримка українського ринку БПЛА», — додав міністр. 

Повідомляється, що триває нормативно-правова роботах у рамках спрощення процесу розвитку виробництва БПЛА. Уже розроблено два проєкти змін до законів та п’ять змін до постанов КМУ.

Нагадаємо, нещодавно Резніков пообіцяв забезпечити громадський контроль над закупівлями харчування та майна для армії.

Читайте також: Зеленський позбавив українського громадянства Клюєва, Табачника й Клименка

Новий обмін полоненими: Україна повернула ще 116 людей

Генпрокурор США: конфісковані у російського олігарха кошти підуть на допомогу Україні