+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

«Укрпошта» вводить в обіг марку «ПТН ПНХ!» з графіті Бенксі. ФОТО

18:57, 20.02.2023

«Укрпошта» анонсувала випуск 24 лютого поштової марки «ПТН ПНХ!», яку присвячено річниці повномасштабної війни Росії проти України.

Про це повідомляє пресслужба «Укрпошти».

«На поштовому випуску представлено одне з семи графіті всесвітньо відомого вуличного художника та політичного активіста Бенксі, створених ним анонімно в Україні в 2022 році. Графіті з дзюдоїстом, відправленим в нокаут, художник намалював на стіні зруйнованого будинку у смт Бородянка Київської області», — йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що нова поштова марка – благодійна. Кожен, хто придбає марку «ПТН ПНХ!», стає учасником благодійного проєкту.

Тираж поштової марки – 1 500 000 примірників або 250 тисяч маркових аркушів. Вартість маркового аркуша – 180 грн, з яких 42 грн – благодійний внесок.

До марок також буде випущено конверт «Перший день», художній конверт, картку, а також тематичний світшот.

Придбати поштовий випуск «ПТН ПНХ!» можна у відділеннях «Укрпошти» та на офіційних магазинах Укрпошти на маркетплейсах, починаючи з 24 лютого. Оформити передзамовлення можна, починаючи з 20 лютого, в офіційному онлайн-магазині Укрпошти. На передзамовлення діють обмеження до 10 поштових марок на одне замовлення.

Нагадаємо, Бенксі виставив на продаж 50 своїх робіт-трафаретів, прибуток від продажу яких передасть на допомогу Україні. Раніше Бенксі створив сім муралів у різних місцях України, зокрема у Києві, Ірпені і Бородянці.

Довідка. Бенксі (Banksy) — це псевдонім відомого англійського андеґраундного художника графіті, політичного активіста та режисера, особа котрого не встановлена. Навколо його біографії та справжнього імені точиться багато суперечок. Згідно з найпоширенішими версіями, його справжнє ім’я — Роберт або Робін Бенкс.

Читайте також: До Дня всіх закоханих Бенксі створив графіті про домашнє насильство. ФОТО

Чат-бот зі штучним інтелектом ChatGPT тепер доступний в Україні

«Шо ти, дядя?»: союз волонтеров с шуточным названием и серьёзными делами. ФОТО

Сто дней железного тыла: запорожская «Паляниця» объединяет волонтеров и приближает победу. ФОТО