+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Лаврова засміяли в Індії на промові про «українську агресію». ВІДЕО

22:50, 04.03.2023

Міністра закордонних справ РФ Сергєя Лаврова висміяли під час виступу в Індії, коли він заявив, що Росія нібито хоче зупинити війну в Україні.

Відео на своїй Facebook-сторінці опублікував речник МЗС України Олег Ніколенко, додавши підпис: «Російський штучний інтелект паралельного імпорту виступив на заходах G20 в Індії».

Так, Лавров виступав на окремій панелі в рамках головної індійської конференції з геополітики та геоекономіки. Під час серії запитань Лаврова запитали, як вторгнення в Україну позначилося не енергетичній галузі Росії.

«Війна, яку ми намагаємося зупинити, яка була розпочата проти нас, використовуючи українців», — на цій фразі присутні в залі засміялися — після короткої паузи Лавров продовжив: «позначилася на політиці Росії, в тому числі енергетичній. Яскравий приклад змін — ми більше не покладаємося ні на які партнерства на Заході».

«Ми більше не дозволимо їм знову підривати нафтопроводи», — додав він, маючи на увазі вибухи на «Північних потоках».

Нагадаємо, міністри закордонних справ країн G20 не змогли узгодити спільну підсумкову декларацію на зустрічі в Індії через суперечку щодо війни в Україні.

Як повідомлялось раніше, за тиждень Росію двічі послали за «курсом руського воєнного корабля» на офіційному рівні.

Читайте також: Притула: Армія поповнюється на 101 гусеничний броньовик за донати. ФОТО

Україна отримає від Британії вдвічі більше танків Challenger 2, ніж йшлося раніше, — посол

США оголосили про нову допомогу Україні на $400 млн