+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

На місці зруйнованої ракетою запорізької 5-поверхівки побували представники ООН. ФОТО

23:38, 07.03.2023

Делегація Організація Об’єднаних Націй на чолі з Постійною координаторкою системи ООН в Україні Деніз Браун відвідала зруйнований житловий будинок внаслідок терористичної атаки Російської Федерації на Запоріжжя

Про це повідомляє Запорізька обласна військова адміністрація. 

«Пані Браун підкреслила, що цей обстріл цивільних має жахливі наслідки, тому агенції ООН вже долучилась до надання грошової допомоги жертвам російського терору. Підтримка не обмежуватиметься суто грошовими виплатами, а й буде задовольняти інші потреби людей. Отримавши чіткий сигнал від обласної влади, агенції ООН направлять свої зусилля на розв’язання проблем постраждалих», — запевняють в ЗОВА.

фото — ЗОВА 

Нагадаємо, постраждалі від обстрілу запоріжці можуть звернутися за виплатами.

Як повідомлялось раніше, вночі 2 березня військові РФ здійснили чергову атаку по території Запоріжжя, попередньо, із ЗРК С-300. Одна ракета влучила в 5-поверховий будинок, відбулося руйнування понад 10 квартир з 2-го до 5-й поверхи, під завалами опинилися люди. Спочатку повідомлялось про двох загиблих. Згодом кількість загиблих збільшилась до 5, станом на 4 березня було відомо про 11 загиблих, серед них — 8-місячна дівчинка, 5 березня кількість жертв зросла до 13. У довколишніх будинках пошкоджені вікна, балкони, фасади, побиті десятки припаркованих автівок. Президент Зеленський відреагував на ракетний удар по Запоріжжю та пообіцяв військову та юридичну відповідь. Рятувальники завершили пошукові роботи 5 березня.

Читайте також: За рік Запоріжжя зазнало понад 400 ракетних ударів, — поліція