+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

У ЗОВА показали, як проходять тренування “Гвардії Наступу”. ФОТО, ВІДЕО

23:20, 09.03.2023

На тренувальному полігоні  учасників “Гвардії Наступу” продовжується підготовка бійців. 

Про це повідомляє Запорізька ОВА. 

У підрозділах проходять підготовку та злагодження як новачки, так і загартовані військові. Для ефективності підготовки проводять симуляційні бої з застосуванням системи лазертаг. Таке обладнання дозволяє відпрацьовувати необхідні вправи, збираючи інформацію про ефективність кожного з бійців й всього підрозділу в цілому.  

“Бійці проводять злагодження підрозділів у вигляді маневрів. Цьому приділяється багато уваги. Люди долучаються різні, їх згуртовують та  навчають. Новостворений підрозділ у короткі проміжки часу за такою інтенсивною програмою швидко стає боєздатним та вправно виконує поставлені завдання”, — повідомив один з інструкторів.

Головна вимога під час прийому до батальйонів – вмотивованість та готовність звільняти території власної держави. Всього формуються 8 батальйонів, їхня спільна мета – звільнити Україну від загарбника.

Набір у добровольчі формування триває. У Запорізькій області працюють два ЦНАПи, у яких представники Нацгвардії, Прикордонної служи та Нацполіції можуть відповісти на запитання та допомогти визначитись з підрозділом:

  • бульвар Центральний, 27;

  • вул. Світла, 2/просп. Інженера Преображенського, 1.

Нагадаємо, про початок формування восьми штурмових бригад «Гвардії наступу» для посилення Сил оборони МВС заявило 3 лютого. Подати анкету можна також на сайті storm.mvs.gov.ua.

фото та відео — ЗОВА 

Читайте також: На місці зруйнованої ракетою запорізької 5-поверхівки побували представники ООН. ФОТО

Розстріляним після слів «Слава Україні» бійцем може буди Олександр Мацієвський, – ТрО “Північ”

Україна повернула додому з російського полону 130 бійців