+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

«За покликом серця, заради перемоги»: Зеленський та Залужний привітали з Днем добровольця

14:48, 14.03.2023

14 березня відзначають День українського добровольця. Президент України Володимир Зеленський та головнокомандувач Збройних сил генерал Валерій Залужний привітали воїнів. 

Володимир Зеленський, вітаючи українських добровольців, заявив, що «Україна вдячна кожному і кожній, хто відчув, що час стати воїном».

«У минулому – люди різних професій із різним життєвим шляхом та історією. Зараз – героїчні воїни. І обов’язково настане час – стануть українськими переможцями. Українські добровольці, які за покликом серця стали на захист незалежності нашої держави і гідно боронять Україну разом з усіма бійцями наших сил оборони і безпеки. Україна пишається всіма, хто здобуває перемогу для нашої держави. Україна завжди пам’ятатиме всіх своїх героїв, які віддали життя за свободу. Слава українським добровольцям! Слава Україні!», – йдеться в повідомленні Зеленського у Телеграмі.

Валерій Залужний відзначив роль добровольців у визвольній війні проти російських загарбників.

«Відданість. Рішучість. І щире прагнення захищати Батьківщину. Щодня. Щосекунди. Українці демонструють всьому світу, що означає — бути добровольцем. Насамперед, у героїчних боях на передовій. У цілодобовій волонтерській праці. Допомогою в тилу. За покликом серця, заради перемоги. Ворог хоче нас зламати, але нація добровольців — непереможна. Сьогодні всі ми, як ніколи, згуртовані і боремося за свою незалежність», — йдеться у повідомленні Залужного в Телеграм

Уперше українці відзначили цей день 14 березня 2017 року: саме цього дня 2014 року перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон «Нові Петрівці» для формування першого добровольчого батальйону.

Читайте також: Перші українські екіпажі завершують навчання на танках Leopard 2 в Іспанії

СБУ остаточно встановила особу розстріляного в полоні бійця, що сказав «Слава Україні!»