+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

У Мелітополі підірвали авто колаборанта Ткача – він загинув

0:20, 17.03.2023

У центрі окупованого росіянами Мелітополя Запорізької області пролунав сильний вибух, підірвали автомобіль колаборанта Івана Ткача, який організував перевезення найманців «Вагнера» і ЗС РФ до лінії фронту у Запорізькій області. Подія сталася 14 березня у дворі житлової дев’ятиповерхівки.

Про це повідомили РИА Мелитополь та міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Зазначається, що після початку окупації Ткач перейшов на бік ворога, його транспортна компанія надавала різноманітні послуги окупантам, а він очолив створене окупантами МУП «Городской транспорт». Задіявши рухомий склад «МУП «Городской транспорт», він організовував перевезення найманців ПВК «Вагнер» до лінії бойового зіткнення у Запорізькій області.

Самі колаборанти також підтвердили, що підірваний автомобіль Toyota Land Cruiser Prado належав Ткачу, і він помер від поранень у лікарні.

Іван Ткач

Нагадаємо, 23 грудня 2022 року в центрі окупованого Мелітополя підірвалася машина російських загарбників, серед постраждалих був поліцейський-колаборант Андрій Блавацький.

15 листопада від вибуху в будинку постраждав колишній депутат ОПЗЖ і колаборант Дмитро Трухін, а 6 грудня – колаборант Микола Волик.

Читайте також: У Василівці на Запоріжжі окупанти розробили план втечі колаборантів до Криму, — спротив

У Мелітополі «вагнерівці» вербують людей для штурму Бахмута, – мер