+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

У Токмаку загрожують вивезенням дітей до РФ через незгоду отримувати паспорти РФ, — Генштаб

2:43, 17.03.2023

В окупованому місті Токмак Запорізької області співробітники ФСБ РФ погрожують людям, які відмовилися від отримання російських паспортів, вивезенням їхніх дітей до Росії.

Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України. Зазначається, що триває примусова паспортизація населення тимчасово зайнятої території Запорізької області.

«У місті Токмак російська окупаційна так звана «влада», разом із представниками російської ФСБ, погрожує місцевим громадянам України, які відмовилися від отримання паспортів громадян Російської Федерації, вивезенням їхніх дітей до східних регіонів Росії. Самих батьків погрожують вивезти до Василівки Запорізької області», — сказано в повідомленні.

НагадаємоЄвропарламент не визнав паспорти РФ, видані на окупованих територіях Запорізької області. Як повідомлялось раніше,  у Мелітополі окупанти примушують українців відмовлятись від громадянства, проте мелітопольці саботують отримання паспортів РФ. Жителям запорізьких окупованих територій розповіли, куди повідомляти про примусову паспортизацію РФ.

Читайте також: «Ви почули та врятували нас»: запорізька родина зі зруйнованої 5-поверхівки подякувала бійцям ДСНС

Під час обстрілу запорізького села місцевий мешканець отримав осколкове поранення

Генштаб: Росіяни знову вивозить крадене зерно через порт Бердянська