+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

У Запоріжжі перейменували дві вулиці та парк на честь українських бійців

1:58, 18.03.2023

17 березня на сесії Запорізької міської ради проголосували за перейменування парку та двох вулиць на честь українських бійців. 

Про це повідомляє сайт Запорізької міської ради. 

«Також було прийняте рішення про найменування парку Героїв Національної гвардії України в Хортицькому районі Запоріжжя. Це данина поваги героям-нацгвардійцям, які разом з Збройними Силами України захищають Запоріжжя.

Дві вулиці перейменонвано на честь наших загиблих героїв. Вулиця Добролюбова тепер вулиця Фанатська – на честь офіцера-розвідника Івана Лєщенкова, позивний «Фанат». Вулиця Курська стала вулицею Максима Здоревського, майора поліції, який загинув у результаті ворожого обстрілу гуманітарної колони на виїзді з Запоріжжя 30 вересня 2022 року», — йдеться у повідомленні.

Довідка. 36-річний майор поліції Максим Здоревський, за даними, Нацполіції України, 20 років життя присвятив службі в правоохоронних органах. Народився 22 жовтня 1985 року в Запоріжжі. Був оперуповноваженим управління стратегічних розслідувань у Запорізькій області. Коли розпочалося повномасштабне вторгнення – з першого дня зі зброєю в руках ніс службу у рідному місті, виконував службові завдання на блок-постах. Загинув під час обстрілу гуманітарної колони у Запоріжжі 30 вересня 2022 року, де був його блок-пост.

Іван Лєщєнков народився у Луганській області. Служив розвідником 93-ї бригади «Холодний Яр», повідомляє Трибуна Героїв. Мав позивний «Фанат», бо був фанатом луганського футбольного клубу «Заря», який після вторгнення РФ 9 років тому став грати домашні матчі у Запоріжжі. Воював із 2016 року, пішов на фронт добровольцем. Брав учать у десятках надскладних розвідувальних операціях. Загинув 14 липня 2022 року у Харківській області.

Нагадаємо, раніше у Запоріжжі перейменували сквер Яланського на честь Дениса Тарасова, а вулицю Лермонтова — на честь Вʼячеслава Зайцева.

Читайте також: Богуслаєва позбавили звання почесного громадянина Запоріжжя