+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Трамп заявив, що його хочуть арештувати, та закликав до протестів

11:10, 19.03.2023

Експрезидент Сполучених Штатів Дональд Трамп заявив, що має дані, які вказують на те, що його нібито мають заарештувати наступного тижня. Він закликав своїх прибічників влаштовувати протести.

Як повідомляє Fox News, Трамп стверджує, що ймовірний арешт пов’язаний із намірами окружної прокуратури Манхеттена висунути звинувачення у передбачуваних виплатах за мовчання колишній порноакторці Стормі Деніелс, які нібито зробив Трамп як кандидат у президенти на виборах 2016 року. Про це політик заявив у соціальній мережі Truth Social, вказавши дату передбачуваного арешту — 21 березня.

«Тепер незаконні витоки з корумпованої та високополітизованої окружної прокуратури Манхеттена, яка дозволила встановити нові рекорди у насильницьких злочинах і чий лідер фінансується Джорджем Соросом, вказують на те, що злочин не може бути доведений. Він заснований на старій і повністю розвінчаній (багатьма іншими прокурорами) казці про провідного кандидата від республіканців та колишнього президента Сполучених Штатів Америки, якого буде заарештовано у вівторок наступного тижня», — написав Трамп.

«Протестуйте, поверніть нашу націю!», — написав експрезидент США.

Історія питання

Протягом п’яти років прокуратура Нью-Йорка розслідувала звинувачення в тому, що перед президентськими виборами 2016 року від імені пана Трампа колишній порнозірці Стормі Деніелс платили гроші за мовчання.

Деніелс стверджує, що перед виборами 2016 року колишній адвокат Трампа Майкл Коен заплатив їй 130 000 доларів в обмін на мовчання про їхній імовірний роман. Трамп заперечує, що вони мали стосунки, і відкидає справу як політично мотивовану.

Раніше Трамп повідомляв, що знову хоче стати президентом. 

фото Pixabay

Читайте також: Байден: Ордер на арешт Путіна виправданий

Режим Лукашенка дав двом керівницям опозиційного видання Tut.by по 12 років колонії