+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Росіяни обстріляли Одесу та Київщину: є руйнування, загиблі та поранені. ФОТО, ВІДЕО

21:16, 22.03.2023

Вночі 22 березня у Києві та низці областей України оголошували повітряну тривогу. Один з «Шахедів» влучив у гуртожиток в Ржищеві, що на Київщині, загинули щонайменше 8 людей. Ввечері, 21 березня, росіяни обстріляли Одесу, поцілили по триповерховому будинку на території монастиря, відомо про трьох постраждалих. 

Як повідомили у ДСНС, у місті Ржищів Київської області внаслідок ворожої атаки частково зруйновано 4-й та 5-й поверхи двох п’ятиповерхових гуртожитків та триповерховий навчальний корпус професійного ліцею, була пожежа. Станом на 18:00 загинуло 8 людей, постраждало 7. Ймовірно під завалами перебуває 4 людини.

В Одесі ввечері 21 березня ракета поцілила по території монастиря УПЦ МП. Голова Офісу президента Андрій Єрмак повідомив, що росіяни обстріляли Одесу 4 ракетами, попередньо — X-59. Дві ракети вдалося збити силам ППО, а ще дві влучили по місту. Був пошкоджений триповерховий будинок на території монастиря. Відомо про трьох поранених.

Нагадаємо, 22 березня російські окупанти вдарили по Запоріжжю з реактивної артилерії. За попередніми даними, постраждали не менше 33 мешканці напівзруйнованих будинків, одна людина загинула. Серед постраждалих — 3 дітей. Президент Володимир Зеленський оприлюднив відео влучання російської ракети.

Читайте також: США виділили Україні черговий пакет військової допомоги на $350 млн

Прем′єр Японії відвідав Бучу