+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

В Мелітополі підірвали поліцейського-колаборанта, він у лікарні

19:11, 23.03.2023

Сьогодні вранці, 23 березня, пролунав вибух у тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області. Поранення отримав поліцейський-колаборант Сергій Сковирко.

Про це повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров.

«Це поліцейський-колаборант Сергій Сковирко йшов на роботу і звернув не туди. Хоча він «звернув не туди» ще як тільки погодився на співпрацю з ворогом. Тож палата в лікарні – закономірний наслідок неправильно обраного шляху», – зазначив мер.

Слідчий комітет держави-агресора РФ заявив, що по дорозі на роботу так званого «заступника начальника відділу дільничних уповноважених поліції та у справах неповнолітніх УВС в Мелітополі» на вулиці Крупській було закладено саморобний вибуховий пристрій – коли «поліцейський» проходив повз, пристрій був приведений у дію.

Колаборанта було госпіталізовано. Колаборант Рогов повідомив, що стан «поліцейського» стабільний – його доставили в лікарню з мінно-вибуховою травмою ноги.

Нагадаємо, 19 березня у захопленому Бердянську підірвали житло колаборанта Гиренка, а 14 березня у Мелітополі підірвали авто колаборанта Ткача, він загинув. 

Читайте також: Повідомлено про підозри «очільникові» ЗАЕС та блогеру з РФ, що незаконно відвідав станцію

У Запоріжжі завершили рятувальну операцію після російського удару. ВІДЕО

Зеленський про удар по Запоріжжю: «Росія зі звірячою жорстокістю обстрілює місто»

У Запоріжжі на місці ракетного удару врятували двох собак. ФОТО, ВІДЕО