+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Україну відвідав актор Орландо Блум

19:12, 28.03.2023

Орландо Блум приїхав із візитом до України, де відвідав дитячий центр «Спільно» та зустрівся з президентом Володимиром Зеленським.

«Я прибув до України для моєї першої поїздки з 2016 року. Я б ніколи не очікував на ескалацію війни по всій країні з моменту, коли я там був», — зазначив він в Інстаграм.

Актор повідомив, що відвідав один із дитячих центрів, що працює за підтримки ЮНІСЕФ.

«Мені пощастило почути дитячий сміх у центрі «Спільно», який підтримує ЮНІСЕФ, безпечному, теплому та затишному місці, де діти можуть гратися, навчатися та отримувати психологічну підтримку. Таких центрів тут понад 180″, — розповів Орландо Блум.

За словами актора, центр, який він відвідав, був побудований глибоко в метро для безпеки.

«На кілька годин щодня батьки можуть залишити своїх маленьких дітей тут і дати їм відчуття нормального життя, пограти в ігри та просто побути дітьми. Було також багато предметів для мистецтва та матеріалів для рукоділля, що дозволяє їм творчо виражати себе, далеко від тиску зростання в зоні бойових дій. Дітям в Україні потрібно повернути дитинство», — додав він.

 

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от Orlando Bloom (@orlandobloom)

Президент Володимир Зеленський обговорив із актором, послом доброї волі ЮНІСЕФ Орландо Блумом та командою організації питання відновлення шкільної інфраструктури та повернення вивезених до РФ українських дітей

Про це президент повідомив у своєму вечірньому зверненні, а також оприлюднив ролик за підсумками зустрічі.

«Зустрівся із послом доброї волі ЮНІСЕФ Орландо Блумом та командою ЮНІСЕФ — організації, яка займається гуманітарною підтримкою й захистом дітей. Орландо Блум давно й змістовно працює із цим напрямом. Він уже був в Україні, на нашому Донбасі, ще до повномасштабної війни. І знає, що принесла ця агресія, наскільки повномасштабними мають бути зусилля світу, щоб її зупинити, щоб відновити Україну після війни», — розповів Зеленський

За словами президента, під час зустрічі обговорили «питання відбудови нашої країни, нашої шкільної інфраструктури».

«Ми домовилися, щоб наші команди працювали над кількома напрямами. Зокрема, це питання повернення наших дітей, які були силою вивезені в Росію, це створення бомбосховищ для наших діточок. І третє — це технічне забезпечення дистанційного навчання в тих районах і областях, де неможливо навчатись офлайн через відповідні загрози», — сказав президент.

Нагадаємо, в квітні 2022 до України приїхала Анджеліна Джолі, влітку — зірка Голлівуду Джессіка Честейн.

Читайте також: Зеленський на Запоріжжі зустрівся з бійцями, відвідав ДніпроГЕС та побував на місці ракетного удару по будинку

Залужний нагородив бійця із Запоріжжя, який у ближньому бою відбив атаку ворога