+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

У прифронтовому Степногірську на Запоріжжі залишаються близько тисячі мешканців, — ОВА

15:42, 30.03.2023

Попри постійні ворожі обстріли, руйнування житлового фонду й об’єктів критичної інфраструктури, близько тисячі місцевих мешканців залишаються у Степногірську Запорізької області, понад 60 з яких — діти.

дитячий садок у Степногірську, на територію якого росіяни неодноразово цілили ракетами

Про це повідомляє Запорізька ОВА. 

Секретар Степногірської селищної ради Тетяна Лукашук говорить, що переважна кількість людей, що залишаються — це пенсіонери. 

У місті діє пункт видачі швидкої продовольчої допомоги, де зберігається запас їжі та речі першої необхідності. Місцеві жителі розповідають, що є електрозабезпечення, здійснюється постійний підвіз води та навіть працює невелика бібліотека: “Жити складно, але можливо. Аби скоріше настала наша перемога”, — зазначають місцеві мешканці, яких цитує Запорізька ОВА. 

— З перших днів війни Степногірськ взяв на себе удар. Через своє географічне положення цей населений пункт зазнає постійних обстрілів. Ми намагаємось всебічно підтримати людей, що все ще залишаються тут, однак, звертаю увагу, що найкращий спосіб убезпечити себе — виїхати у більш спокійні місця. Особливо це стосується родин із дітьми, — сказав голова Запорізької обласної військової адміністрації Юрій Малашко під час свого візиту до Степногірська.

Нагадаємо, Степногірськ постійно потерпає від обстрілів росіян. 20 лютого по дев’ятиповерхівках Степногірська гатили з артилерії, був знеструмлений район. 23 лютого ворог поцілив у школу та багатоповерхівку

Волонтери та рятувальники привозять у селище гуманітарну допомогу.

Читайте також: Мінреінтеграції озвучило встановлену кількість депортованих у Росію дітей

Гроссі після візиту на ЗАЕС: Захист станції є вкрай необхідним

СБУ викрила ще чотирьох організаторів “референдуму” у Запорізькій області