+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

РФ не зможе призвати 400 тисяч «добровольців», буде примус, – розвідка Британії

18:10, 30.03.2023

Розвідка Британії вважає, що Росія не зможе залучити до армії ще 400 тисяч людей добровільно, як вона це задекларувала.

Про це йдеться у розвідувальному огляді Міноборони Британії в четвер.

У відомстві відзначають з посиланням на ЗМІ Росії, що російська влада готує початок масштабної призовної кампанії з метою призову додаткових 400 тисяч військовослужбовців.

«Росія представляє цю кампанію як призов добровільних, професійних кадрів, а не як нову обов’язкову мобілізацію. Існує реальна можливість того, що на практиці ця різниця буде розмита, і що регіональні органи влади намагатимуться виконати поставлені перед ними завдання з набору, примушуючи чоловіків вступати до армії», – йдеться в аналізі британських розвідників.

Згідно з оглядом, російська влада, ймовірно, обрала так звану «добровольчу модель» для вирішення проблеми нестачі кадрів, щоб мінімізувати внутрішню незгоду. Малоймовірно, що кампанія залучить 400 тисяч справжніх добровольців, констатують у Британії.

Водночас, відновлення бойової потужності Росії в Україні потребуватиме не лише особового складу, зазначили у відомстві. Росія потребує більше боєприпасів і військової техніки, ніж вона має зараз.

За даними агентства Bloomberg, Росія планує цього року збільшити армію на 400 тисяч людей, а у 2022 році окупантам, ймовірно, вдалося призвати понад 500 тисяч осіб.

Читайте також: Резніков про контрнаступ: Може бути у квітні-травні на кількох напрямках

Мінреінтеграції озвучило встановлену кількість депортованих у Росію дітей

Мер: В Авдіївці немає жодної вцілілої будівлі