+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Маск хоче створити конкурента ChatGPT

15:58, 19.04.2023

Мільярдер Ілон Маск хоче запустити платформу штучного інтелекту, яку він називає «TruthGPT», щоб кинути виклик таким чатботам як ChatGPT від OpenAI та Bard від Google.

Про це він заявив в етері одного з телеканалів, передає Reuters.

Він розкритикував компанію-розробника системи ChatGPT за те, що «штучний інтелект (ШІ) навчився брехні» і заявив, що OpenAI перетворилася на «закриту» організацію, «тісно пов’язану з Майкрософт».

Він також звинуватив співзасновника Google Ларрі Пейджа у несерйозному ставленні до безпеки ШІ.

«Я збираюся запустити щось, що я називаю «TruthGPT», або максимально правдивий ШІ, який намагається зрозуміти, як працює світ», — сказав Маск. Він вірить, що TruthGPT «може бути найкращим шляхом до безпеки», який «навряд чи знищить людей».

За даними джерел агентства, Маск переманював дослідників ШІ з Google Alphabet, щоб запустити стартап, який буде конкурувати з OpenAI.

Нагадаємо, чат-бот ChatGPTдоступний в Україні.

ChatGPT — це чат-бот зі штучним інтелектом, розроблений лабораторією OpenAI, прототип якого випустили в листопаді 2022 року. Він може працювати з текстом, програмним кодом, формулами та числами — генерувати все, що йому зададуть.

На відміну від класичних пошукових систем, він не має заготовлених шаблонів, але навчений давати осмислені відповіді «на льоту». ChatGPT навчали за допомогою масиву текстів з Інтернету та системи навчання з підкріпленням на основі зворотного зв’язку з людиною. Потім нейромережу перенавчали кілька разів, використовуючи її власні відповіді, щоб зробити їх більш точними та коректними.

Читайте також: В Україну прибули системи Patriot від США, Нідерландів і Німеччини

G7: Ті, хто допомагає Росії у війні проти України, заплатять високу ціну

У Бахмуті тривають динамічні бої, місто стоїть, — командувач Сухопутних військ ЗСУ