+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Стівен Кінг запропонував Маску передати гроші за його галочку у Twitter до Фонду Притули

13:48, 23.04.2023

Американський письменник Стівен Кінг запропонував мільярдеру Ілону Маску, який є власником соцмережі, «віддати його галочку верифікації у Twitter на благодійність». До прикладу у Фонду Сергія Притули.

Про це він написав у своєму дописі у Twitter.

«Це лише 8 доларів, тому, можливо, Маск міг би й додати трохи», — припустив письменник.

Сергій Притула вже відреагував на цю пропозицію. Він публічно подякував письменнику та написав, що його фонд отримав дуже серйозну рекомендацію. «Привіт, Стівене, це чудова ідея! Дуже дякую! Допоможемо Україні боротися за свободу разом!», — звернувся до Стівена Кінга український волонтер.

Як відомо, починаючи з квітня за синю галочку верифікації користувачі Twitter мають сплачувати по 8 доларів кожного місяця. Соцмережа видаляє старі позначки верифікації у тих, хто їх мав раніше. Стівен Кінг був одним з тих, хто розкритикував таке рішення та заявив про незгоду платити. Втім профіль Стівена Кінга залишається позначеним як верифікований. Хоча, за словами письменника, він не платив за підписку на Twitter Blue.

Доповнено. Ілон Маск відповів письменнику Стівену Кінгу.

«Я пожертвував Україні 100 мільйонів доларів, скільки ви пожертвували? До речі, ми відмовилися від грошей Міністерства оборони», — написав Маск у Twitter.

При цьому Маск зробив репост твіту глави Мінцифри Михайла Федорова від 24 жовтня, в якому той дякує за роботу Старлінків в Україні.

Зазначимо, Стівен Кінг підтримує Україну із самого початку широкомасштабного вторгнення Росії в Україну. 28 лютого 2022 року письменник висловив підтримку українцям, одягнувшись у символічну футболку. На ній було написано гасло I stand with Ukraine («Я підтримую Україну»). Крім того, Стівен вирішив не продовжувати контакти з російськими видавництвами. Також письменник неодноразово публікував дописи на підтримку України. 

Читайте також: Маск хоче створити конкурента ChatGPT

SpaceX вперше запустила ракету Starship