+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Зеленський заявив, що Україна не може відмовитися від Бахмута, бо це розширить фронт

11:25, 25.04.2023

Президент Володимир Зеленський заявляє, що Україна не може відмовитися від утримання Бахмута, оскільки його захоплення може відкрити Росії плацдарм для наступу на Краматорськ і Слов’янськ.

Про це Зеленський заявив в інтерв’ю Al Arabiya

«Ми не можемо відмовитися від Бахмута, тому що це (допоможе, — ред.) розширити фронт бойових дій і дасть російським військам і «Вагнеру» шанс захопити більше наших земель», — сказав президент.

За його словами, якщо Росія захопить Бахмут, це може стати плацдармом для наступу на два великих міста, які вона давно прагне захопити в Донецькій області: Краматорськ і Слов’янськ.

Як зазначає видання, незважаючи на те, що деякі аналітики кажуть, що Бахмут має невелику стратегічну цінність, Зеленський наполягає на тому, що Україна не відмовиться від цього міста. 

Зеленський в інтерв’ю висловив упевненість у здатності України відбити російське вторгнення, заявивши, що Україна готується до контрнаступу.

«Я не можу описати ситуацію як хорошу, але ми боремося. Ми сильніші, ніж були рік тому, — сказав він. — Наша армія готується, і ми робимо все можливе, щоб зробити її сильнішою».

Зеленський також подякував союзникам за підтримку, але зазначив, що вони також підтримують себе, допомагаючи Україні.

«Правда полягає в тому, що Росія не зупиниться на Україні, і це те, що зрозуміло кожному», — сказав він, додавши, що Україна, однак, може зупинити Росію.

Як повідомлялось раніше, у Бахмуті тривають динамічні бої. 

фото — сторінка Генштабу ЗСУ у Фейсбук 

Читайте також: Україні потрібно в 10 разів більше допомоги, щоб завершити війну цього року, — МЗС

Резніков про результати «Рамштайну»: Росія наближається до Нюрнберга-ІІ

В Україні підписали закон про заборону імперської пропаганди РФ та російських географічних назв