+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Кабмін знову продовжив карантин через COVID-19

16:15, 25.04.2023

Кабінет міністрів продовжив до 30 червня режим надзвичайної ситуації і карантин по всій території України. Вперше карантин проти ковіду в Україні запровадили 25 березня 2020 року.

Про це повідомляють представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук та сайт Кабміну. 

«Продовжено для єдиної державної системи цивільного захисту на всій території України режим надзвичайної ситуації до 30 червня 2023 року. Також продовжено карантин на всій території України до 30 червня 2023 року», — йдеться у повідомленні.

Як повідомляє сайт Кабміну, рівень вакцинації в Україні залишається недостатнім для формування колективного імунітету до COVID-19. Станом на 16 квітня від початку вакцинальної кампанії проведено понад 35,3 млн щеплень.

«Повномасштабна війна відвернула нашу увагу від пандемії, водночас COVID-19 нікуди не зник. Люди продовжують хворіти, а дехто – помирати, – зазначив заступник міністра охорони здоров’я – головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін. — Через коронавірус ми щотижня втрачаємо близько ста людей. І хоча загалом у світі є загальна тенденція до зниження захворюваності на COVID-19, однак в Європейському регіоні спостерігається зростання цього показника. Очікувати на збільшення кількості нових випадків COVID-19 на території України можна буде цієї весни. Проте динаміка зростання захворюваності залежатиме від варіанту SARS-CoV-2, який циркулюватиме, та рівня охоплення вакцинацією населення».

Нагадаємо, у Китаї опублікували дані дослідження про COVID-19 на ринку в Ухані. Раніше у США заявили, що пандемія COVID-19, ймовірно, виникла через витік з китайської лабораторії. Пекін цю інформацію заперечує. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) все ще працює над визначенням причин пандемії COVID-19.

Читайте також: Стівен Кінг запропонував Маску передати гроші за його галочку у Twitter до Фонду Притули

Україна отримала чергові 1,5 мільярда євро макрофіну від ЄС