+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Байден офіційно оголосив, що балотуватиметься на другий термін

17:15, 25.04.2023

Чинний президент США Джо Байден офіційно оголосив про наміри вдруге змагатися за президентську посаду на виборах 2024 року.

Вранці у вівторок Байден опублікував відеозвернення про те, що збирається переобиратися на посаду президента США, щоби «закінчити роботу».

«У кожного покоління є той момент, коли потрібно відстоювати демократію. Відстоювати свої фундаментальні свободу. На мою думку, зараз такий момент настав для нас. Тому я буду балотуватися для переобрання президентом США, – оголосив Джо Байден. — Це було моєю роботою під час першого терміну – боротися за нашу демократію, захищати наші права… Питання, яке стоїть перед нами – чи у майбутні роки у нас буде більше чи менше свобод, більше чи менше прав. Я знаю, яку відповідь я хотів би, і, думаю, ви також. Зараз не час для самозаспокоєння. Тому я балотуюся для переобрання». 

Раніше Байден казав, що планує балотуватися на другий термін у 2024 році, але на той момент він не оголошував про це офіційно.

Нагадаємо, експрезиденту США Дональду Трампу оголосили звинувачення та відпустили з-під арешту. Раніше Трамп повідомляв, що знову хоче стати президентом. 

Також повідомлялось, що колишній президент США Білл Клінтон шкодує про те, що переконав Україну відмовитися від ядерної зброї у 1994 році.

Читайте також: Україна отримала чергові 1,5 мільярда євро макрофіну від ЄС

Учасники конфлікту у Судані погодилися на тимчасове перемир’я, — Блінкен