+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

П’ятьом ексдепутатам Мелітопольської райради оголосили підозри у колабораціонізмі

22:50, 12.05.2023

П’ятьом депутатам Мелітопольського району Запорізької області повідомлено про підозру у колабораційній діяльності (ч. 5 ст. 111-1 КК України). 

Про це повідомляє Запорізька обласна прокуратура. 

За даними слідства, з травня 2022 року колишній заступник сільського голови та секретар Семенівської сільської ради добровільно пішли на співпрацю з окупаційною владою РФ та погодились зайняти псевдопосади «главы» та «заместителя главы» відповідно в незаконно створеному органі влади – «Семеновской поселковой администрации». 

Інші троє також підтримали режим країни-агресора та добровільно зайняли керівні посади «начальника отдела землеустройства и сельского хозяйства», «начальника отдела ЖКХ муниципальной собственности, архитектуры и благоустройства» та «начальника общего отдела» у зазначеній пвсевдоадміністрації. 

З вересня 2022 року окупаційний «орган влади» перейменували на «Администрацию Семеновского сельского поселения Мелитопольского района Запорожской области».

Наразі підозрювані виконують організаційно-розпорядчі та адміністративно-господарські функції в окупаційній адміністрації держави-агресора. 

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях здійснюють слідчі Управління СБУ в Запорізькій області.

Читайте також: Нова підозра для Табачника: Допомагав грабувати Мелітополь, сприяв утворенню окупаційних «адміністрацій»

Експрезидент «Мотор Січі» Богуслаєв просить включити його до списку обміну з РФ

Російську частку “Запоріжсталі” конфіскують, — Зеленський