+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Українців знову закликають економити електроенергію ввечері

2:45, 20.05.2023

В «Укренерго» заявили, що для для збереження балансу необхідне ощадливе споживання електроенергії у вечірні години. Українців просять перенести використання електроенергії з вечірніх годин (19:00 до 22:00) на ранок, день, або ніч.

Про це йдеться у заяві держкомпанії.

В «Укренерго» заявили, що чергова нічна атака росіян ракетами та дронами не призвела до пошкоджень магістральних мереж.

«Однак, сьогодні вдень обстрілами були пошкоджені магістральні лінії, які забезпечували видачу потужності однієї з електростанцій на сході. Внаслідок обстрілів ворога також пошкоджень зазнають і розподільчі мережі у прифронтових та прикордонних областях. Триває їх відновлення. Водночас триває ремонтна кампанія на низці атомних та теплових електростанцій», — йдеться у звіті 19 травня.

«Через сукупність цих факторів зменшився обсяг виробництва електроенергії. Наразі її достатньо для покриття потреб споживачів, але для збереження балансу в вечірні години необхідно ощадливе споживання електроенергії.

Просимо перенести використання електроенергії з вечірніх годин (19:00 до 22:00) на ранок, день, або ніч. Вимкнувши декілька електроприладів або використовуючи їх не в період вечірнього піку, ви допоможете зменшити навантаження на енергосистему та полегшити її балансування», — йдеться у повідомленні.

У нічні та денні години при зниженому споживанні триває експорт електроенергії у Молдову та Польщу. Імпорт в Україну у п’ятницю був відсутній.

Читайте також: У прифронтовому Гуляйполі пам’ятник Махно одягнули у вишиванку. ФОТО, ВІДЕО

«Укрпошта» випустила марку з «запорізьким месником», який збив 6 літаків РФ. ФОТО

У Запоріжжі розпочнуть відновлювати будинок на проспекті Соборному, який зруйнувала ворожа ракета