+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Зеленський прибув в Японію на саміт «Великої сімки»: зустрівся з Шольцом, Макроном та Сунаком. ФОТО

23:26, 20.05.2023

Президент України Володимир Зеленський особисто прибув на саміт «Великої сімки» в Хіросіму (Японія).

Про це Зеленський повідомив у Telegram.

«Японія. G7. Важливі зустрічі з партнерами та друзями України. Безпека й посилення співпраці для нашої перемоги. Сьогодні мир стане ближчим», — повідомив президент. 

У вечірньому зверненні до українців 20 травня Зеленський заявив, що на полях саміту «Великої сімки» в Японії Україна з партнерами координує позиції та готує нові спільні кроки для перемоги у війні з Росією.

«Сьогодні – перший день зустрічей та перемовин у Японії напередодні саміту «Сімки». Координуємо позиції з партнерами, готуємо нові спільні кроки. Оборона: зброя, ППО, винищувачі – залучаємо якомога більше країн та лідерів заради України. Формула миру. Довготривалі програми підтримки України, фінанси та економіка», — сказав президент.

Зеленський розповів про зустрічі з лідерами інших країн у Японії: прем’єр-міністрами Італії, Індії та Великої Британії, президентом Євроради, президентом Франції, канцлером Німеччини.

всі фото — Офіс президента України 

Нагадаємо: Минулого тижня Зеленський здійснив турне країнами Європи. Зокрема, український президент перебував з візитом у Римі та Ватикані. Потім він відвідав Німеччину і Францію. Також Зеленський перебував із візитом у Лондоні. У п’ятницю Володимир Зеленський прибув до Саудівської Аравії, де взяв участь у саміті Ліги арабських держав.

Читайте також: G7 анонсувала обмеження проти російських алмазів

Байден схвалив план підготовки українських пілотів на винищувачах F-16

Українців знову закликають економити електроенергію ввечері