+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Росіяни проводять зачистку у захоплених районах Бахмута: як виглядає зруйноване місто. ВІДЕО

15:22, 22.05.2023

Російські загарбники проводять зачистку у захоплених районах Бахмута, водночас боротьба за панівні висоти на флангах − півночі і півдні передмістя − триває.

Бахмут, фото — 93-тя ОМБр Холодний Яр

Про це заявила заступниця міністра оборони Ганна Маляр у Telegram.

«Наші війська у Бахмуті контролюють певні об‘єкти та приватний сектор в районі «Літак». Ворог здійснює зачистку у районах міста, взятих ним під контроль. Продовжується боротьба за панівні висоти на флангах − півночі і півдні передмістя. Наші бійці не дають ворогу можливості там закріпитись. Ворог стягує додаткові сили та засоби», — йдеться у повідомленні.

За словами Маляр, оборона Бахмута свої військові задачі виконує, з 21 травня ситуація на Бахмутському напрямку суттєво не змінилась − бої тривають.  

«Наступальний потенціал ворога суттєво знижений, ворогу завдані величезні втрати, ми виграли час для певних дій, про які можна буде розказати згодом», − наголосила Маляр.

Раніше окупанти заявили, що «повністю захопили місто». Путін привітав ПВК «Вагнер» і пообіцяв окупантам державні нагороди. У Міноборони України повне захоплення Бахмута спростовують, запевняючи, що попри «критичну ситуацію» в місті українській бійці контролюють окремі об’єкти. Президент Володимир Зеленський у Японії заявив, що станом на неділю місто Бахмут повністю точно не захоплене росіянами.

Командування Сил спеціальних операцій ЗС України оприлюднило відео зі зруйнованого Бахмута, а 93-тя ОМБр Холодний Яр – фото.

«Бахмут сьогодні. Воїни ССО України вирушають на бойову задачу крізь розтрощене, але нескорене місто. Саме так виглядає наш шлях до Перемоги: тяжкий і ризикований. Єдиний вибір всіх, хто став на захист України, всіх для кого війна стала роботою і покликанням водночас», — повідомило командування ССО.

«Наші «очі» в Бахмуті – оператор дрона із позивним «Єнот» – не лише розвідує місце знаходження противника і коригує нашу арти. Він ще фіксує, як гине місто від дій російських окупаційних військ», — йдеться у повідомленні 93-ої ОМБр.

Бахмут, фото — 93-тя ОМБр Холодний Яр

Читайте також: Україна отримає новий пакет допомоги від США на $375 млн

Лідери G7 у спільному комюніке засудили дії РФ та підтвердили підтримку України

G7 анонсувала обмеження проти російських алмазів.