+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

«Запорізький месник» збив літак під Мелітополем — сьомий на його рахунку

20:16, 25.05.2023

Нацгвардія заявляє про знищення одного й ураження ще одного російського штурмовика Су-25 на Запорізькому напрямку. Один із них – на рахунку Героя України, гвардійця з позивним «Бандит» на прізвисько «Запорізький месник». Загалом він уже знищив 7 ворожих літаків.

фото — Нацгвардія 

Про це повідомляє Нацгвардія в Фейсбук. 

«На Запорізькому напрямку противник активно використовує бойову авіацію. 25 травня окупаційні війська РФ намагалися нанести ураження по позиціям сил оборони України з застосуванням пари Су-25 із повітря.

В цей час на бойовому чергуванні знаходилися нацгвардійці — «Запорізький месник» і його бойовий побратим. Бійці чітко ідентифікували ворожу авіацію і влучно відпрацювали по повітряним цілям із ПЗРК.

В результаті бойової роботи перший літак Су-25 повністю знищений, його пілоту вдалося катапультуватися над тимчасово-окупованою територією, другий літак збив відомий усім «Запорізький месник». Після його пострілу ворожий Су-25 був серйозно пошкоджений і вимушений зайти на аварійну посадку.

Тоді у кінці злітної смуги мелітопольці спостерігали чорний стовп диму. Перед цим пролунали глухі вибухи«, — повідомили в Нацгвардії. 

Зазначається, що гвардієць на псевдо «Запорізький месник» загалом уже знищив 7 ворожих літаків.

Нагадаємо, у травні «Укрпошта» випустила марку з «запорізьким месником».

Читайте також: Повітряні сили: Навчання українських пілотів на F-16 ще не стартувало, триває підготовка до тренувань

Сунак: Захід готовий підтримувати Україну роками, розрахунок РФ на втому не спрацює

ВООЗ прийняла резолюцію, в якій засудила агресію РФ

ПЦУ з 1 вересня перейде на новий календар