+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Україна визволила з російського полону 106 захисників Бахмутського напрямку

23:25, 25.05.2023

25 травня Україні вдалося повернути з російського полону 106 захисників Бахмутського напрямку — 8 офіцерів та 98 солдатів і сержантів.

Про це повідомляють Головне управління розвідки, уповноважений Верховної Ради з прав людини Дмитро Лубінець та керівник Офісу президента Андрій Єрмак у Telegram.

«Це воїни з Бахмутського напрямку — 8 офіцерів та 98 солдат і сержантів. Вони билися за Бахмут і здійснили подвиг, який не дозволив ворогу наступати далі вглиб нашого Сходу. Кожен з них — герой нашої держави», — повідомив Єрмак.

В ГУР уточнили, що 68 з визволених воїнів вважалися зниклими безвісти. Розвідка також повідомила, що було репатрійовано три тіла: двох іноземців та українки.

Серед звільнених військовослужбовців 98 належать до ЗСУ: з них 21 представник тероборони. Також додому повернулися 7 прикордонників та один військовослужбовець Державної спецслужби транспорту.

Щонайменше 7 врятованих мають різноманітні травми: кульові та осколкові поранення, опіки та переломи, загострені хронічні захворювання. Найстаршому зі звільнених військовослужбовців вже виповнилося 59 років, наймолодшому – 21 рік.

Загалом в результаті обмінів повернуто додому вже 2430 людей. Серед них 139 цивільних.

Нагадаємо, 6 травня Україна повернула з полону 45 захисників і захисниць «Азовсталі». 26 квітня повернули з полону ще 44 людини. 16 квітня Україна з Росією провели великий Великодній обмін полоненими. 10 квітня повідомлялось, що Україна повернула з російського полону ще сотню своїх захисників. Також повернули додому 24 дитини з Херсонщини.

Читайте також: «Запорізький месник» збив літак під Мелітополем — сьомий на його рахунку

Російські військові замінюють «вагнерівців» у передмісті Бахмута, — Маляр

Окупанти продовжують звозити військову техніку до енергоблоків ЗАЕС, — розвідка

Росія та Білорусь підписали договір про розміщення російської ядерної зброї