+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

ГУР: Росія почала втілювати провокацію із хімічною зброєю у Запорізькій області

11:00, 28.05.2023

Головне управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України помітило початок провокації росіян на тимчасово окупованій території Запорізької області з використанням хімічної зброї.

Про це повідомляє сайт ГУР.

ГУР наголошує, що з метою зриву контрнаступальних дій України російські окупанти 27 травня почали реалізовувати провокацію із застосуванням хімічної зброї на тимчасово окупованих територіях Запорізької області.

За даними розвідки, реальними жертвами ворожої провокації стануть солдати російської окупаційної армії. Сліди ураження хімічною зброєю на їхніх тілах держава-агресор планує використати  як фейковий доказ для звинувачення України.

ГУР наголошує, що Сили безпеки та оборони України під час бойових дій з російськими військами використовують лише конвенційні засоби, а чергові постановки московитських спецслужб не здатні вплинути на подальший перебіг подій на фронті.

Нагадаємо, Головне управління розвідки 26 травня повідомило, що російські окупанти готують масштабну провокацію з імітації аварії на Запорізькій атомній електростанції.

Читайте також: Через обстріли ЗАЕС всьоме була в режимі блекауту: живлення станції вже відновили

Окупанти вдарили по Гуляйполю: з-під завалів витягли двох поранених жінок

Поліція: У промзону Оріхівщини влучили авіабомби, по Гуляйпільщині били з авіації та РСЗВ