+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Зеленський анонсував масштабні санкційні пакети і «сильний тиждень»

14:20, 28.05.2023

Президент Володимир Зеленський анонсував масштабні санкційні пакети і сильний з точки зору співпраці з партнерами наступний тиждень.

фото — Офіс президента України 

Про це Зеленський сказав у своєму вечірньому зверненні 27 травня. 

Він згадав про введені у суботу санкції проти 220 компаній і 51 фізичної особи, що пов’язані з російським ВПК.

«Не всі з них діють на території держави-терориста, деякі – в інших країнах. Але глобальний тиск отримають всі. Крок за кроком ми збираємо повні дані про всіх, хто працює на агресію – прямо чи опосередковано. Кожна така особа буде заблокована, і наші, українські, санкції або вже синхронізовані, або будуть синхронізовані із санкціями вільного світу.

Коли Росія починала цю агресію, там дивились на світ як на себе у дзеркало. Там думали, що нібито усі в світі – такі ж цинічні і нібито – так само зневажають людей, як господарі Росії. Але світ інший – світ допомагає нам захищати життя. І кожен, хто йде проти світу, стане маргіналом. Росія нічого не здобуде і все програє. Разом із тими, хто ще якось намагається їй допомагати в терорі. Ми продовжимо наші санкційні кроки, і на черзі є нові санкційні пакети – іще більш масштабні», — сказав президент. 

Зеленський також подякував Японії, Фінляндії, Німеччині, Канаді та Ісландії за рішення для допомоги Україні цього тижня.

«Наступний тиждень теж зробимо сильним з точки зору нашої співпраці з партнерами, жодного тижня не втрачаємо», — сказав він.

Нагадаємо, 27 травня Зеленський запровадив санкції проти понад 200 російських та білоруських компаній, серед яких багато ремонтних заводів.

Читайте також: Українські військові розпочали навчання у Німеччині на танках Abrams

Найбільша російська атака «Шахедами»: ППО знищила 52 дрони, у Києві є загиблий

ЄС засудив переміщення ядерної зброї РФ у Білорусь