+38 098-795-52-53 info@timenews.in.ua

Польща закриває кордон для російських і білоруських фур

20:00, 30.05.2023

Польща повністю заборонить проїзд через польсько-білоруський кордон вантажівкам із російською та білоруською реєстрацією з 1 червня.

Про це повідомляє агенція PAP із посиланням на МВС Польщі.

«Із півночі 1 червня (четвер) буде припинено, до особливого розпорядження, рух товарів через кордон з Республікою Білорусь для вантажних автомобілів, тягачів, причепів, у тому числі напівпричепів та автопоїздів, зареєстрованих в Республіці Білорусь у чи Російській Федерації», – йдеться у розпорядженні, підписаному головою МВС Польщі Маріушем Камінським.

Цей крок МВС Польщі підготувало разом із санкціями проти 365 білоруських посадовців у відповідь на ув’язнення активісту польської меншини в Білорусі, співголови Спілки поляків Білорусі Анджея Почобута.

23 травня Держдума РФ звернулася до уряду із проханням заборонити рух польських вантажних автомобілів територією Росії. Депутати запропонували дозволити лише рух вантажівок від кордону до найближчих митних терміналів з метою навантаження товарів на російський транспорт.

На початку лютого Польща закрила великий КПП «Бобровники» на кордоні з Білоруссю. Польська влада пояснила закриття прикордонного переходу «інтересами держбезпеки».

Читайте також: В Україні пропонують збільшити мінімальну зарплату

Каннський кінофестиваль-2023 оголосив переможців

Чергова атака «Шахедів» на Київ: загинула жінка, постраждало 11 людей. ФОТО